Anna Jankowiak

  Pasjonatka grywalizacji i angażowania pracowników.

  Założycielka i właścicielka firmy GrywIT – grywalizacja w HR i biznesie www.grywit.pl oraz propagatorka korzystania z nowych technologii – współzałożycielka i wiceprezes Zarządu INNOKREA Sp z o.o. www.innokrea.pl

  Jest to jeden z najlepszych ekspertów na rynku, specjalizujący się w długofalowym angażowaniu pracowników i klientów poprzez grywalizację. Jest częstym prelegentem nie tylko na ogólnopolskich konferencjach, ale także na największych konferencjach branżowych w Europie.

  Doświadczenie w biznesie zdobywała przez ponad 12 lat pracy w General Electric, gdzie w roli Dyrektora Zarządzającego przez wiele lat stosowała grywalizację do motywowania zespołów.

  Certyfikowany coach (Coachwise, akredytacja ICF), wieloletni mentor w kraju i za granicą – pracuje głównie z wyższą kadrą managerską.

  Aktywnie działa na rzecz edukacji – prowadzi Akademię Liderów Przyszłości, która wspiera kreatywność i przedsiębiorczość wśród dzieci i młodzieży.

  Wspiera rozwój zawodowy kobiet m.in. w ramach organizacji Vital Voices.

  Wokalistka, udzielająca się także charytatywnie poprzez koncerty dla hospicjów czy fundacji.

  Znalazła się w gronie nominowanych do tytułu Bizneswomen Roku 2017 w dwóch kategoriach: “Startup Roku” oraz “Kobieta w nowych technologiach”.